STRIPLAC

Žhavá novinka Striplac. Metoda vhodná na přírodní nehty na ruce i nohy. Žádné broušení, ani doplňování. Vydrží 2 až 3 týdny. Takto upravené nehty jsou vhodné na různé akce, na dovolenou ap. Vhodné pro ženy, které nechtějí akrylové nebo gelové nehty. Metoda zaručuje přirozený vzhled .

 

MÍČKOVÁNÍ

Masáž pomocí molitanových míčků prokrvuje, uvolňuje, je příjemná. Dělá se na suchou pokožku, proto je vhodná i pro alergiky.

 

ČIŠTĚNÍ PLETI ULTRAZVUKEM

Je to metoda šetrná k pokožce. Odstraňuje z pokožky odumřelé buňky, působí proti tvorbě černých teček, pupínků a akné, masíruje pokožku a vyhlazuje vrásky. Pokožka po ošetření není podrážděná. Je vhodná pro pleť sužovanou akné, pro pleť náchylnou k podráždění.

 

APLIKACE NEHTOVÝCH ROVNÁTEK

Aplikace nehtových rovnátek na zarůstající nehty. Tato metoda je účinná, bezbolestná, klient se vyhne chirurgickému bolestivému zákroku. Rovnátko ( nehtová špona) nutí nehet, aby se vyrovnal a rostl správně. Nosí se několik týdnů až měsíců. Nevadí v obuvi.

 

TYČKOVÁ MASÁŽ

Intenzivnější druh masáže dřevěnými tyčkami uvolní i ty svaly, které odolávají klasickým metodám.

Provádí se nasucho bez nanášení oleje.

 

VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ

Změříme vám obsah vody, tuku, biologického věku atd. na přístroji TANITA. Po krátkém dotazníku se domluvíme na stravovacím plánu. Připravíme vzorový jídelníček. Pod odborným vedením se shazují kilogramy lépe. Přijďte a konečně začněte dělat něco pro svou postavu a svoje tělo.

 

FIBRE GEL

 

Materiál na nehty, který se nanáší v tenkých vrstvách jako lak na nehty. Takto upravené nehty vypadají velmi přirozeně, nejsou silné. Mohou zústat bezbarvé, nebo se může nanést jako poslední vrstva barevný materiál. Při odrostu se doplňují jako klasické gelové nehty.

 
 

HUBNUTÍ PODLE VAŠÍ DNA

 

Nová revoluční metoda. Rozborem vaší DNA se dozvíte, jak funguje váš metabolismus, která složka stravy vám dělá větší, či menší problémy a proč se vám nedaří hubnout. Budete mít program ušitý na potřeby vašeho těla. Výsledky nedávných výzkumů ukazují, že existuje pevná vazba mezi vaší DNA a způsobem, jak váš organismus reaguje na výživu a tělesnou aktivitu. Program vhodný pro všechny věkové kategorie a pro ty, kteří již vyzkoušeli téměř vše.

 
 

OŠETŘENÍ PLETI POMOCÍ TECHNOLOGIE EMS

Na obličeji máme spoustu drobných svalů. Všechny ale pravidelně nepracují. Časem ochabují  a ztrácejí tonus . Ošetření EMS technologií stimuluje svaly pomocí drobných elektrických impulzů.

EMS nahrazuje přirozený pohyb svalů. Zlepšuje se tak svalový tonus, zpevňují se svaly v obličeji a na bradě. Toto ošetření je dobré na ošetření celého obličeje, dekoltu a  podbradku, tzv. dvojité brady. 

Studio relaxace