Služby

Nabízíme Vám široké spektrum  služeb.  V našem studiu provádíme: kosmetiku, lymfodrenáž ruční i přístrojovou, různé druhy masáží, masáž pro těhotné (ramena, záda, dolní končetiny, ve vysokém stupni těhotenství se provádí v sedě na velkém míči), masáž na automatickém diagnostickém křesle,baňkování, reflexní terapii, modeláž nehtů, manikúru, p-shine, parafínové zábaly, suchou pedikúru, tělové zábaly na celulitidu,rašelinové zábaly, cvičení zdravotní a kondiční, tvarování a hubnutí na vibrační plošině ,depilaci těla i v obličeji, líčení denní, večerní, svatební ,ošetření polarizovaným světlem a galvanickým proudem (obličej i tělo), EMS ošetření aj.
 

Kosmetické služby

Naší prioritou je Váš dobrý pocit a dokonalý vzhled. Neváhejte a využijte naše služby v oblasti kosmetiky a péče o obličej. Uvidíte, že si Vaše okolí pozitivní změny všimne.

Péče o tělo

Náš profesionálně vyškolený personál Vám nabízí ty nejkvalitnější služby v oblasti péče o celé tělo. Nechte se hýčkat a rozmazlovat. Budete se cítit odpočinutě.

 
 
 

 

 

 

Také u nás můžete zakoupit poukázku na služby. Hodnotu a druh služby si můžete určit sami.

 

Platnost poukázky na služby bývá uvedena na poukázce.

Není-li platnost uvedena, např. při předplatném na lymfodrenáže ap., platí permanentka nejdéle do konce kalendářního roku, ve kterém byla zakoupena.