Péče o tělo

Provádíme různé druhy masáží, relaxační, uvolňující, proti bolesti, po námaze ap. Vybrat si můžete klasickou masáž, baňkování, medovou, masáž lávovými kameny, tzv. Hot Stone,Herbal stamp (masáž bylinnými měšci), Soap masáž, Candles masáž nebo masáž s přednahřátím rašelinou, reflexní terapii, Dornovu metodu aj. Také si u nás mohou odpočinout i těhotné ženy, masáž pro těhotné je upravena s ohledem k jejich stavu.

 

Pro zákaznice s problémem celulitidy nabízíme různé zábaly, speciální masáže a lymfodrenáž ruční, nebo přístrojovou, cvičení na vibrační plošině. Velmi účinná je medová masáž s následnou baňkovou masáží. 

 

V boji s nadváhou můžeme pomoci návrhem vhodné pohybové aktivity a výživovým poradenstvím. Horkou novinkou je hubnutí dle rozboru vaší DNA.

 

Pro unavené nohy přijďte na masáž nohou a na pedikúru.

 

S úpravou nehtů a ošetřením rukou si poradí manikúra klasiská nebo wellness manikúra, P- shine, či  modeláž nehtů různými technikami. V neposlední řadě rukám velmi prospívají různé zábaly na ruce ( parafínové, masky ap.).

 

Další zajímavou novou procedurou jsou Arosha bandáže. Klientka je obalena na stehnech,nebo i spodní části trupu zvláštními obinadly napuštěnými účinnými přípravky na odstranění celulitidy, tonizaci pokožky a odvodu lymfy. Poté se ještě přikládá folie. Následuje odpočinek pod přikrývkou 30 minut. Je také možné obě tyto procedury zkombinovat s přístrojovou lymfodrenáží, čímž se účinek znásobí.

 

Cvičení na vibrační plošině je vhodné jako doplněk při celulitidě,formování postavy,po zraněních a úrazech,při nastartování hubnutí a pro velmi zaměstnané,kteří nemají na jiné sportování čas.

 

Výživové poradenství: nechte si změřit tuk, vodu, hmotnost kostí, BMI a další parametry. Připravíme vám  vzorový jídelníček pro vás na míru a individuální plán fyzické aktivity.

 

Články, které se týkají našeho těla a zdraví si můžete přečíst na našem novém blogu www.vladimiracizkova.cz

Doufáme, že budou přínosem k upevňování vašeho zdraví a k vašemu aktivnímu přístupu v péči o vaše tělo.